ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.69
Hodnoceno: 13x Prosím, ohodnoť práci

Vzpomínám na dětství s Tebou

Ahoj Lucy,
je 26.3.2008 a já Ti píši tento dopis. Jsem velmi ráda, že Ti můžu napsat po tak dlouhé době, co jsme se neviděly. Když jsi byla malá, měla jsi velký, opravdu velký talent na různé sporty. Ještě dosud si pamatuji, jak jsme spolu blbly na zahradě, kopaly si a házely s míčem nebo jen tak prostě utíkaly. Na ty časy velmi ráda vzpomínám. Naše fotky, na kterých Tě vidím, jak střílíš na naši malou branku nebo jak sebevědomě držíš raketu při tenise, mi vždycky připomenou, jak hezké dětství jsme měly. Určitě si také vzpomínáš... Bohužel jsem Tě ale dlouho neviděla, a proto mě zajímá, co je nového v Anglii, kam ses přestěhovala a hlavně jak se máš Ty a Tvoje rodina. Určitě už máš nějaké děti, které bych strašně ráda viděla aspoň na fotce. Docela Ti i závidím, že bydlíš právě v Londýně. Můžeš se podívat na Big Ben, padací most nebo se třeba zdokonalovat v angličtině, kterou máme u nás v České republice jako povinný jazyk ve školách. Kdybys přijela, mohly bychom se podívat na naše nejznámější hrady a zámky. Už jako malá sis vždy prohlížela fotografie Karlštejna, Bouzova nebo třeba zámku Hluboká. Určitě mi musíš odepsat, protože na to čekám. Těším se na Tvou odpověď.
Tvoje sestřenka

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Terezsk@ Havelková, 28.03.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Vzpomínám na dětství s TebouMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­