ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.30
Hodnoceno: 10x Prosím, ohodnoť práci

Uvítání známé osobnosti v našem městě

29. ledna 2011 v Trutnově

Drahá Ultra Violet,

dovolte, abych Vás přivítala v naší bráně do Krkonoš - Trutnově.
Slovy nelze vyjádřit, jak moc si vážíme toho, že jste se při své cestě Evropou zastavila i v našem malém, avšak malebném městě.

Všichni jsme plni očekávání a těšíme se na Vaše názory, ať už ohledně skvostného pop-artu či Vašeho smýšlení a připomínek k dnešnímu světu a Americe. Rádi bychom se také dozvěděli něco více o Vaší knize Mé léta s Andy Warholem a jejím slavném aktérovi. Fanoušci by jistě neopovrhli menší autogramiádou, a tak by nás zajímalo, zda by Vám nevadilo, pokud bychom ji ke konci Vašeho pobytu zde uspořádali.

Možná by Vás mohly zajímat události související s uměním, jež zde právě probíhají - v našem městě se nachází muzeum a 3 galerie, výstavy probíhají i v Základní umělecké škole a na zdejším gymnáziu, nedávno bylo dostavěno Společenské centrum Uffo. Snad se nám tedy podaří Vám zdejší pobyt co nejvíce zpestřit a okořenit.

Doufáme, že to nebude poslední příležitost nechat se pohltit Vaším fantastickým ultrafialovým světem a undergroundovým i komerčním uměním. Mnohokrát děkujeme za projevený zájem o město draka a přejeme nejen příjemné zážitky v Trutnově, ale i spoustu dalších úspěchů do budoucna.

Za uměleckou nadaci

Petra Dvořáková, studentka trutnovského gymnázia


Poznámka redakce:
Ultra Violet, vlastním jménem Isabelle Collin Dufresneová, narozená roku 1935 ve Francii v zámožné rodině, je francouzsko-americká umělkyně a spisovatelka.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Péťa, 30.01.2011

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Uvítání známé osobnosti v našem městěMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­