ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.54
Hodnoceno: 13x Prosím, ohodnoť práci

Můj milovaný

Můj jediný a milovaný,

je to už skoro rok od našeho posledního setkání, ale až teď jsem se odhodlala ti napsat pár řádků vzpomínek.

Pamatuješ, jak jsme byli o prázdninách u moře? Dováděli jsme ve vodě, leželi na horkém písku, nahřívali se a opalovali. Ty si mi láskyplně natíral záda krémem, abych se nespálila jako loni. Večery jsme trávili na hotelovém pokoji, zachumlaní do peřin s miskou křupek a koukali na chorvatskou TV, nebo jen usínali ve slastném objetí. Krásné to bylo i na místním plážovém baru, kde jsme popíjeli to úžasné mojito, pamatuješ? Chvílemi jsi to s alkoholem trochu přeháněl, ale já to omlouvala, alespoň že byla zábava. To jsem ale netušila, že to byla naše poslední dovolená.

Tvoje pozdní příchody z práce domů byly stále častější, a i když se mi nezdály, nechtěla jsem se hádat, abys neměl pocit, že Ti nevěřím. Omyl!

Jak si mi to jen mohl udělat? Vím, že jsem křičela, nadávala, brečela a rozbila naše oblíbené hrnečky, ale ublížil jsi mi. Zbořil jsi všechny naše plány do budoucna, sny a přání, které jsme měli. Jen kvůli ní.

Kde jsi? Která mi tě ukradla? Každý večer uléhám sama do chladné postele, je mi smutno, stýská se mi. Ráno mě nikdo neprobouzí polibkem jako pohádkovou Růženku, nikdo mi nepřináší romantickou snídani do postele. Cítím se prázdná, opuštěná, mrtvá... Jsem uzavřená mezi čtyři holé stěny, které se zmenšují a já nemám kam utéct, kam se schovat. V slzách usínám, se slzami se probouzím.

Musím už končit, přišla sestřička a zhasíná mi lampičku - tak, jak to dělá už tři čtvrtě roku. Dnes to ale dělá naposled, zítra ji bude zhasínat někomu jinému, protože já tu už nebudu..nikdy...

V mém srdci zůstaneš navždy.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Vendy, 31.03.2011

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj milovanýMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­