ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.25
Hodnoceno: 88x Prosím, ohodnoť práci

Láska, trápení a touhy

Ahoj miláčku můj nejdražší,
dnes ráno jsem se probudila opět s pocitem, že už tě mám vedle sebe. Byl to bohužel jen ten pocit. Nebylo to však stejné ráno, do kterého se vždy probouzím, ať už s úsměvem či bez něj. Dnes jsem si totiž uvědomila, že jsi součástí mého života, který už nechci změnit. Aby jsi mě dobře chápal, tak změnit nechci tvou přítomnost. Chci tě mít pořád, nesmím o tebe nikdy přijít, protože jen tvé doteky léčí každou mou "bolístku" a jen z tvých rtů dokážu pít, proto bez tebe nemohu žít. Když tě u sebe nemám, tak cítím zvláštní úzkost. Nevím, jestli je to jen touha nebo se trápím tím, že nejsi u mě, že tě hrozně potřebuji každou chvíli, a proto si právě nepřipouštím, že je to trápení v pravém slova smyslu. Trápení má mnoho forem a také bohužel následků a to je to, z čeho mám strach. Následky! Když se někdo trápí, tak to raději někdy ukončí, ale já ne a to chci, aby jsi věděl. Mám sílu a hlavně mám někoho, koho miluji... Tebe lásko. S tebou je svět pro mě tak obrovský, nemá konce a ani v něm neexistují překážky, ale sen to není. Už nejsem jen ta malá holčička a dítě snů, jsem dospělá. Sice jen chvíli, nemám tolik zkušeností, ale jedním si jsem jistá: Tebe chci mít ve svém životě už navždy.
S láskou Sandra

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Sanylove, 09.04.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Láska, trápení a touhyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­