ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.47
Hodnoceno: 34x Prosím, ohodnoť práci

Jacqueline

Milá Jacqueline,

píši Vám jako Vaše velká obdivovatelka a fanynka. Četla jsem snad všechny Vaše knihy, nikdy mě žádná neomrzela, ani jedna. Čtu je klidně pětkrát. Jsou přesně jako vyřízlé ze života lidí. Občas jsou dost tragické a smutné, ale co se mi líbí nejvíce, to jsou šťastné konce. Umíte krásně kombinovat tragické a smutné se šťěstím, kamarádstvím a láskou. Ve Vašich knihách nechybí snad nic. Ráda bych Vám tímto popřála hodně štěstí do psaní dalších a dalších stejně dobrých nebo snad ještě lepších knih, které si určitě přečtu já a plno generací.

Vaše fanynka Eva

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Eva, 10.02.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jacqueline







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­