ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.95
Hodnoceno: 98x Prosím, ohodnoť práci

Dopis pro babičku

Moje milovaná babičko,

píšu Ti jako někdo, komu na Tobě záleží a vždycky tu pro Tebe bude. Nejraději bych s Tebou byla každý den, ale to jsou jen sny. Alespoň bych si přála za Tebou jezdit o víkendech a potěšit Tě svou návštěvou, ale nestíhám to. Proto mi prosím dovol vyjádřit všechnu mou lítost tímto dopisem. Zároveň bych se chtěla omluvit a doznat se k tomu, že je to částečně moje chyba. Snad by ten čas šel nějak uspořádat. Přesto doufám, že mi odpustíš a budeš mě v blízké době očekávat, hned po obdržení tohoto lístku.

Víš, že Tě mám moc ráda a nemusím Ti to snad opakovat, přesto Ti to chci připomenout a ujistit Tě o tomto tvrzení, které je pravdivé. Jsi moje vlídná a usměvavá vrba, jež mi vždy poradí a pomůže. Někdo, komu se můžu svěřit a on mě vyslechne. K tomu všemu se mi snažíš ve všem vyhovět, a když k Tobě jednou za uherský rok zavítám, hostíš mě jako hotový regiment.

Děkuji Ti za všechno, co pro mě děláš a že mě podporuješ v mých zájmech, zálibách a ve všem, co je mi drahé. Doufám, že se brzy shledáme - ať už u Tebe doma, nebo u nás.

Těším se na Tebe,

S láskou Tvá vnučka

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: petuliczech.kac, 31.03.2011

   
­­­­

Slohová práce Dopis pro babičku ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dopis pro babičkuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­