ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.93
Hodnoceno: 102x Prosím, ohodnoť práci

Dopis pro babičku

Moje milovaná babičko,

píšu Ti jako někdo, komu na Tobě záleží a vždycky tu pro Tebe bude. Nejraději bych s Tebou byla každý den, ale to jsou jen sny. Alespoň bych si přála za Tebou jezdit o víkendech a potěšit Tě svou návštěvou, ale nestíhám to. Proto mi prosím dovol vyjádřit všechnu mou lítost tímto dopisem. Zároveň bych se chtěla omluvit a doznat se k tomu, že je to částečně moje chyba. Snad by ten čas šel nějak uspořádat. Přesto doufám, že mi odpustíš a budeš mě v blízké době očekávat, hned po obdržení tohoto lístku.

Víš, že Tě mám moc ráda a nemusím Ti to snad opakovat, přesto Ti to chci připomenout a ujistit Tě o tomto tvrzení, které je pravdivé. Jsi moje vlídná a usměvavá vrba, jež mi vždy poradí a pomůže. Někdo, komu se můžu svěřit a on mě vyslechne. K tomu všemu se mi snažíš ve všem vyhovět, a když k Tobě jednou za uherský rok zavítám, hostíš mě jako hotový regiment.

Děkuji Ti za všechno, co pro mě děláš a že mě podporuješ v mých zájmech, zálibách a ve všem, co je mi drahé. Doufám, že se brzy shledáme - ať už u Tebe doma, nebo u nás.

Těším se na Tebe,

S láskou Tvá vnučka

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Slohová práce Dopis pro babičku ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dopis pro babičkuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)