ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.45
Hodnoceno: 337x Prosím, ohodnoť práci

Balada o dámských kalhotkách

Jistý mladý muž šel do obchodu zakoupit pro svou snoubenku dárek k narozeninám. Vybral kožené rukavičky. Avšak v obchodě došlo k záměně a prodavačka mu omylem zabalila dámské kalhotky. Mladý muž si ničeho nevšiml a poslal své milé balíček s dopisem tohoto znění:

Miláčku!
Dlouho jsem přemýšlel, co bych Ti vybral, až teprve při naší poslední schůzce jsem zpozoroval, co Ti nejvíce chybí. Najdeš to v balíčku. V obchodě měli ještě jedny dírkované, ale v těch by Ti byla zima. Nechal jsem si je nejprve vyzkoušet na slečně v krámu, moc jí slušely, ale hezčí byly, když si je svlékla a zabalila je jenom pro Tebe. Myslím, že Ti nejprve budou malé, ale to nic, časem se vytáhnou, což je praktické zejména v případě, že bys je potřebovala velmi rychle svléci. A to se v životě - věř zkušenému - stává velmi často. Na návštěvě je však nesvlékej úplně, nýbrž jen do poloviny. Je to teď moderní. Při práci je však svlékej úplně, aby nebylo vidět, co se v nich dělalo nebo abys na nich od něčeho neměla skvrny. Časem se Ti přirozeně ušpiní, ale když je poliješ benzínem a sedneš si v nich v parku na sluníčko, budou opět jako nové. Prosím Tě, až je nebudeš moci nosit, tak mi je dej, budu si s nimi čistit brýle nebo zrcátko u auta.
S pozdravem Tvůj Rudla

Nejsem si moc jistá, ale mám dojem, že se nevzali.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: wewerka, 13.01.2008

   
­­­­

Slohová práce Balada o dámských kalhotkách ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Balada o dámských kalhotkáchMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­