ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.82
Hodnoceno: 371x Prosím, ohodnoť práci

William Bradley Pitt

Brada jsem se rozhodla charakterizovat, protože je to neobyčejný člověk, který mě zaujal. Upoutal mě jak on, tak jeho pozoruhodný životopis. Taky mě zaujala jeho cílevědomost, obrovské sebevědomí a mnoho dalších vlastností, kterých si na něm cením.
K popisu zevnějšku by se daly napsat sáhodlouhé spisy. Ne nadarmo je taky označován jako nejvíc sexy muž planety. Za jeho vypracovanou postavu mohou tvrdé tréninky ve vyhlášených posilovnách. Vysoký je 183 cm, což je v dnešní době průměrná výška. Ozdobou bezchybné tvářičky je oslnivý úsměv, který dokáže podlomit kolena nejedné dívce. Jeho blankytně modré oči jsou už od pohledu nadmíru upřímné. Díky zdánlivě neupraveným blond vlasům vynikne skvělé opálení, které je ke 100% sexy vzhledu předpokladem.
Samotné povolání herce přináší pod vidinou bohatství a slávy taky velkou trpělivost, sebevědomí, cílevědomost a taky drobet svéhlavosti a spoustu dalších atribut, které Brad nepostrádá. Hodně lidí považuje Brada za "kluka", který měl prostě štěstí. Ale skutečnost je poněkud jiná, ke své velice úspěšné kariéře, ještě úspěšnějšího herce se musel tvrdě dopracovat, za což vděčí své cílevědomosti, sebedůvěře, kterou v sobě v mládí spíše potlačoval, ale tajemství všeho úspěchu spočívá zejména v bezprostředním talentu, který je závisti hodný a bez něj by nedokázal téměř "nic". I přes svůj věk (40) je stále režiséry vyhledávaný muž. I on sám přestože ví, že je idolem mnoha žen a dívek - kluci ho berou za vzor - zůstává stůj co stůj sám sebou a nestává se z něj ješita, kterých je v jeho branži víc než dost. Je to vlastně obyčejný chlápek, který si stál za svým a postupem se dopracoval tam, kde je. Mimo své povolání, které zároveň považuje i jako koníček, se také věnuje architektuře, horolezectví, díky kterému v mnoha filmech ukázal kaskadérské výkony. Už pár let je zamilovaný do své pohledné manželky Jenny, což některé obdivovatelky přivádí do varu, ale Brada to nechává chladným.
I když vím, že má hromadu obdivovatelek, tak se k ním s úsměvem můžu přidat. Za to, co dokázal a stále dokazuje, si zaslouží notnou dávku uznání. Je to jedinečný člověk, kterého mám ráda, a proto bych se s ním, přestože je to jen bláhový sen, ráda setkala. Moc ráda bych ho doopravdy poznala, čímž bych vyvrátila některé výmysly bulváru a sama sobě dokázala, že je opravdu tak senzační, za jakého ho považuji.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Marťulka Oravcová, 16.05.2004

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
William Bradley PittMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­