ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.91
Hodnoceno: 54x Prosím, ohodnoť práci

Tomáš Klus (Lidé, kterých si vážím)

Lidé, kterých si vážím, je mnoho, proto bylo opravdu těžké vybrat si jen jednu osobu, která mi svým způsobem velmi ovlivnila život. Tento člověk se jmenuje Tomáš Klus. Je to mladý, nadějný zpěvák a herec, jenž pochází z Třince.

Vlasy má světlé a věčně neučesané a spontánní, stejně jako je on sám. Výrazným rysem jeho obličeje je orlí nos. Oči má bleděmodré a při pohledu do nich mě napadá rčení: "Oko je okno do duše."

Tomáš je velice sympatický a na svůj věk velmi inteligentní. Připadá mi dobrosrdečný, čestný, přející, zábavný a vtipný. Lidem ve svém okolí rozdává úsměvy a také je obdivuhodný improvizátor. Je nabitý neskutečným množstvím pozitivní energie, kterou dokáže naplnit každého člověka ve své blízkosti. Na jeho koncertech mívám dojem, že jsem v ráji, a když mám náladu pod psa, neexistuje nic lepšího, než si pustit nějakou tu "klusovku", případně si ji zahrát na kytaru.

V září roku 2012 úspěšně absolvoval DAMU.
Podle mě je to typ "chytrého flákače" s vynikajícím řečnickým talentem. Miluje přírodu, nedávno si pořídil psa a nyní se stará o svou přítelkyni Tamaru, s níž čeká miminko, kterého se již nemůže dočkat. Také se hodně zajímá o politiku a jeho protestsongy bývají odvážné (ale proč ne, vždyť žijeme v demokratickém státě).

S Tomášem jsem se setkala třikrát a pokaždé jsem z těchto setkání byla plná dojmů, emocí a dobré nálady, která mi vždy dokázala nějaký čas vydržet. I díky němu se více zajímám o divadlo, kulturu a dění kolem sebe. On se z velké části zasloužil i o to, že jsem dokázala znovu nalézt svou ztracenou lásku k hraní na kytaru a že jsem se odhodlala přihlásit se do dramatického kroužku. Možná mě okouzlil právě proto, že je to jen obyčejný kluk s kytarou.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Piratecka, 29.01.2013

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Tomáš Klus (Lidé, kterých si vážím)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­