ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.28
Hodnoceno: 25x Prosím, ohodnoť práci

Tohle je ten správný člověk

Rozhodla jsem se charakterizovat osobu, která je mi velice blízká. Tou osobou je můj kamarád Oliver. Je mu dvacet let a studuje na vysoké škole v Brně. Poprvé jsme se setkali jako děti na základní škole a od té doby jsme nerozluční.

Nikdy neměl problém s navazováním konverzace. Jeho vysoké sebevědomí by o tom mohlo vyprávět. Proto také rád mluví, chytá se každé příležitosti v organizačních záležitostech. S lidmi pracuje s velkým klidem a upřímností. Nikdy by ani mouše neublížil.

Je veselý, stejně jako já, a máloco ho dokáže rozhodit. Vždy si stojí za svým a má svůj vlastní názor. Jednou z mnoha věcí, kterou na něm miluji, je jeho zvláštní smysl pro humor. Jsou chvíle, kdy ho pochopí jen on sám. Má pořádek ve věcech a svůj styl řešení problémů. Také má skvělý vkus na hudbu a jeho šatník je, podle mě, více než perfektní.

Má útlý obličej, na kterém jsou dominantou jeho velké, oříškově hnědé oči. Vlasy má nakrátko ostříhané, havraní barvy, při delším sestřihu se mu mírně kroutí. Pod jeho jemným nosem sídlí jahodové rty. Nikdo si také nemůže nevšimnout jeho řady rovných, bílých zubů. Když je ukáže, působí sympatickým dojmem. Jeho postava je štíhlá a vysoká s nijak nápadnými tvary.

Ve všech ohledech ho mám moc ráda a vážím si ho. Je to pro mě jasný vzor vůdčího člověka. Kdybych měla syna, byl bys to ty, Olivere!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: T., 06.11.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Tohle je ten správný člověkMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­