ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.40
Hodnoceno: 10x Prosím, ohodnoť práci

Osoba mně nejbližší - můj bratr

Ráda bych charakterizovala svého bratra, ale vůbec nevím, kde začít.
Je mi samozřejmě hodně blízký, mám ho moc ráda a dříve jsem s ním trávila dost volného času.

Můj nevlastní bratr se jmenuje Tomáš a je mu 24 let. Je vyšší, štíhlejší postavy. Má hnědé vlasy, zrovna ostříhané na velmi krátko. Když byl malý, měl je blonďaté a kudrnaté. Také má krásné modré oči.
A jak se obléká? Většinou nosí triko s krátkým rukávem, kraťasy a k tomu tenisky.

Mezi jeho dobré vlastnosti patří dobrota a pracovitost, i když lenosti - jako každý člověk - také někdy propadne. Rád sportuje, jezdí třeba na na kolečkových bruslích, skateboardu nebo kole, plave a rovněž si občas chodí zaběhat.
Když jsem byla ještě malá, trávili jsme spolu hodně času. Dnes už se tak moc neděje, protože Tomáš bydlí mimo Evropu.
Vyučil se v oboru kuchař-číšník na hotelové škole v Šilheřovicích.

Mého bratra mám moc ráda pro jeho milou a vstřícnou povahu, vždy tady pro něj budu a nikdy bych ho za nic na světě nevyměnila.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: adelkaborka, 05.11.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Osoba mně nejbližší - můj bratrMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­