ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.88
Hodnoceno: 26x Prosím, ohodnoť práci

Nejlepší kamarád (2)

Přátelství - to je něco, co nás doprovází celý život. Díky kamarádům jsme sami sebou. Pomáhají nám překonat těžké chvíle a my naopak pomáháme jim. Každý by měl mít kamarády. Já sám jich mám hodně, ale jeden musí být nejlepší. Pro mě to je můj kamarád, kterého znám od 6. třídy. Jmenuje se Sebastián. Je vysoký, štíhlý a nosí dlouhé vlasy.

Ale teď již k jeho charakteru. Především je hodně chytrý a upovídaný. Člověk se s ním dokáže bavit o všem. Je vždycky usměvavý a nezkazí žádnou srandu. To je vlastnost, jež se mi na něm líbí, protože většina lidi, která si dělá z někoho legraci, nesnese, když si pak někdo dělá legraci z nich. Ale Sebastián se tomu taky zasměje. Je klidný a nic ho nerozhodí. Když něco slíbí, vždycky to dodrží.

Nenajdu na něm asi žádnou negativní vlastnost. Lidé, kteří ho tak dobře neznají, si o něm myslí, že je namyšlený. To je věc, co se mi na lidech hrubě nelíbí - předsudky. Jak můžete soudit někoho, koho neznáte?
Každopádně, když ho poznáte, zjistíte, že lepšího kamaráda byste si ani nemohli přát!

Často se lidé stávají nejlepšími kamarády hned, jak se poznají. To je nesmysl.
Já se se svým nejlepším kamarádem třeba nikdy nepohádal a nikdy pohádat ani nechci. Vážím si všeho, co pro mne kdy udělal a nakonec mu chci poděkovat za všechny úkoly, které mi kdy dal opsat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 12.11.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Nejlepší kamarád (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­