ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.17
Hodnoceno: 6x Prosím, ohodnoť práci

Můj malý bráška

Můj malý bráška se jmenuje Jakub Janda a bude mu 6 let. Jeho oči jsou průzračně modré a měří kolem 130 cm.

Občas se naštve a začne nadávat, což vede k tomu, že ho ostatní kamarádi ve školce nemají tolik v oblibě. Zato dospělí ho zbožňují. Když se někomu něco stane, začne se škodolibě usmívat, jako by mu to dělalo dobře. Není rozmazlený a nedostane, na co si ukáže. S lidmi snadno komunikuje.

Nerad se učí, ale i přesto je velmi chytrý. Za pouhých pět dní se naučil perfektně šachy - na malého kluka úžasné. Ve školce se snaží, bohužel ne dostatečně.

Baví ho běhat a chodit k sousedovi na šachy a šálek cappuccina. Také s oblibou hraje počítačové hry a dívá se na pohádky. Ale vůbec nejraději je se svými rodiči, protože je miluje a každý, kdo ho zná, ví, že by je za nic na světě nevyměnil.

Popravdě ho mám ze všech sourozenců nejraději, protože se nikomu nebojí říct pravdu a i ke mně je upřímný. A koneckonců je to můj malý bráška a já ho vždy ochráním. Mám ho ráda.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Sári Jandová, 30.01.2015

   
­­­­

Slohová práce Můj malý bráška ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj malý bráškaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­