ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.91
Hodnoceno: 34x Prosím, ohodnoť práci

Moje mladší sestra

Julie je moje mladší sestra, se kterou nás pojí hodně společných vzpomínek. Své narozeniny slaví v červenci, bude jí 15 let. Navštěvuje 9. ročník základní školy v Loděnici.

Julie je vyšší, ale štíhlé postavy. Má středně dlouhé tmavě hnědé vlasy, doplněné červenou barvou. Nejvýraznější na jejím obličeji jsou její výrazné hnědé oči, někdy obtažené černou linkou. Její upřímný úsměv jí zdobí rovnátka, které jí ale podle mě sluší.

Lidé, kteří ji znají, si ji váží jako velmi dobré kamarádky. Snadno se s lidmi seznamujeme a baví. Nemá v oblibě lži a pomluvy. Je upřímná, poctivá a pravdomluvná, někdy možná až moc, zkrátka se nestydí říct svůj vlastní názor, za kterým si oddaně stojí. Je také ale pro každou srandu a má dobrý smysl pro humor, člověk se s ní jen tak nenudí. Přijde mi i velmi soutěživá, plná energie a nikdy nevynechá žádnou akci. Miluje hudbu, a to ve všech ohledech. Chodí do sboru, ale ráda zpívá i jinde než právě tam.

Mezi její koníčky patří sport, ve kterém dobře uplatní své vlastnosti. Ráda tancuje a je také členkou hasičského sboru.

S Julií jsme si velmi blízké, máme mezi sebou dobrý vztah a můžeme se bavit o čemkoliv na rovinu. Vím, že mě nezradí a nezklame, mohu se na ni spolehnout. Svou sestru bych nikdy nevyměnila!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Klára, 08.12.2017

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje mladší sestraMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­