ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.94
Hodnoceno: 33x Prosím, ohodnoť práci

Moje kamarádka Katka

Moje kamarádka se jmenuje Kateřina. Znám se s ní již od školky, společně jsme navštěvovaly i základní školu.

Kateřina je štíhlé vyšší postavy. Má polodlouhé světlé vlasy, souměrný obličej, světlou pleť a hezké modré oči. Většinou mívá dobrou náladu, není tedy divu, že se stále usmívá. Ráda se moderně obléká, nejraději nosí rifle a mikiny. Z barev dává většinou přednost modré, červené a fialové. Věnuje se hodně sportu, jezdí na kole a kolečkových bruslích, cvičí aerobik.

Katka se vyučila kadeřnicí, specializuje se na prodlužování a nastavování vlasů. Baví ji vymýšlet nové účesy, které často zkouší i na sobě samé. Ve svém oboru se již několikrát zúčastnila s úspěchem několika soutěží.

Moje kamarádka rovněž s oblibou poslouchá moderní hudbu, u které si i ráda zatancuje. Cizí jí nejsou ani jiné styly hudby, neboť sama hraje na klávesy.

I když se v současné době nevídáme tak často jako dřív, jsme stále v kontaktu a zůstáváme nejlepšími kamarádkami.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Adéla/BiggiS, 28.11.2010

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje kamarádka KatkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­