ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.91
Hodnoceno: 34x Prosím, ohodnoť práci

Moje kamarádka Katka

Moje kamarádka se jmenuje Kateřina. Znám se s ní již od školky, společně jsme navštěvovaly i základní školu.

Kateřina je štíhlé vyšší postavy. Má polodlouhé světlé vlasy, souměrný obličej, světlou pleť a hezké modré oči. Většinou mívá dobrou náladu, není tedy divu, že se stále usmívá. Ráda se moderně obléká, nejraději nosí rifle a mikiny. Z barev dává většinou přednost modré, červené a fialové. Věnuje se hodně sportu, jezdí na kole a kolečkových bruslích, cvičí aerobik.

Katka se vyučila kadeřnicí, specializuje se na prodlužování a nastavování vlasů. Baví ji vymýšlet nové účesy, které často zkouší i na sobě samé. Ve svém oboru se již několikrát zúčastnila s úspěchem několika soutěží.

Moje kamarádka rovněž s oblibou poslouchá moderní hudbu, u které si i ráda zatancuje. Cizí jí nejsou ani jiné styly hudby, neboť sama hraje na klávesy.

I když se v současné době nevídáme tak často jako dřív, jsme stále v kontaktu a zůstáváme nejlepšími kamarádkami.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje kamarádka KatkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)