ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.50
Hodnoceno: 32x Prosím, ohodnoť práci

Moje kamarádka Alena

Alena je moje dobrá přítelkyně, s kterou jsem toho hodně prožil, dobře ji znám, a proto jsem se ji rozhodl chrakterizovat. Je jí 18 let a navštěvuje obchodní akademii, kterou by měla zakončit příští rok maturitní zkouškou.
Já si Aleny vážím jako dobré přítelkyně a jako hodného, poctivého, vzdělaného a vtipného člověka. Velmi ráda každému pomůže, je to dobračka od kosti, ale někteří toho i zneužívají, což mě mrzí. Pravdomluvnost, upřímnost a poctivost jsou také její kladné vlastnosti. Je pilná jako včelička. Do domácích prací se okamžitě hrne, ale pořádný odpočinek si také neodpustí. Sedí celé dny u televize a pořád jenom něco jí, přesto to na ní není vidět. O události ve světě se zajímá sledováním internetu. Sport jí moc neříká, občas si vyrazí na kole, ale to není často. Alena je spíše samotář. Jako každý má i Alena negativní vlastnosti. Rychle se u ní mění nálady a ty přenáší na ostatní. Alenu lze snadno vyvést z míry. Rozhodí ji totiž každá maličkost. Občas se stane, že je i agresivní, avšak to se stává velmi zřídka.
Vždy si spolu máme co povídat a užijeme si spoustu legrace. Alena je v některých povahových vlastnostech mým vzorem a ty, které se mi na ní nelíbí, se snažím nenapodobovat a nenápadně jí naznačit její chyby. S Alenou jsme na věky přátelé a jsem za to rád.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 27.04.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje kamarádka AlenaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­