ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.08
Hodnoceno: 114x Prosím, ohodnoť práci

Edward Cullen (filmová postava)

Podle románu Stmívání spisovatelky Stephenie Meyerové byl natočen film, ze kterého jsem si pro svou charakteristiku vybral hrdinu Edwarda Cullena.

Edward má velmi tajemnou povahu. Straní se kolektivu a většinu času tráví se svými sourozenci Emmetem, Rosalií, Jesperem a Alicí. Je nenápadný a tichý, ale i tak je pro dívky z jeho školy, kde navštěvuje již poslední ročník, velmi atraktivní. Snaží se nevyvolávat žádné konflikty. Nikdy nic nejí, nespí a dokáže číst lidem myšlenky.

Edward má kratší kaštanové vlasy, měkké rudé rty jako plátky růže a sněhově bílou pleť. Má pronikavé oči jako med, které ovšem někdy mění barvu. Jeho pohled je uhrančivý, nedovolí vám odvrátit zrak. Postavu má vyšší a vypracovanou. Od ostatních teenagerů se nijak moc neliší, ani oblékáním. Nejčastěji nosí džíny, tričko, mikinu a bundu nebo sako.

Kdybyste se mě zeptali, jestli bych chtěl být jako Edward, tak bych samozřejmě řekl ano. Protože bych chtěl vědět, jaké je to být upírem. Chtěl bych mít tu sílu, mrštnost, rychlost, sluch a schopnost číst druhým myšlenky.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Stody, 28.04.2010

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Edward Cullen (filmová postava)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­