ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.98
Hodnoceno: 231x Prosím, ohodnoť práci

Charakteristika sebe samého

OSNOVA:

  1. Obecné seznámení
  2. Kladné vlastnosti
  3. Záporné vlastnosti
  4. Jak se vnímám já

Jmenuji se Mirek a sám sebe chci charakterizovat proto, že nikoho neznám tak dobře jako právě sebe. Zároveň mám spoustu jak kladných, tak záporných vlastností, s nimiž vás rád seznámím.

Začal bych těmi kladnými. Za svoji nejlepší vlastnost považuji to, že se dokáži vžít do role někoho jiného a pomoci mu. Dále se snažím být přátelský, nebojím se komunikace s lidmi a rád jsem ve společnosti. Baví mě lidem pomáhat a podle mého názoru jsem i vtipný. Dělá mě šťastným, když rozveselím lidi kolem sebe.
Jsem taky cílevědomý, pokud něco chci, dělám pro to všechno.

Se zápornými vlastnostmi jsem na tom trošku hůř. Jako svou hlavní zápornou vlastnost vidím to, že dělám rychlá a neuvážená rozhodnutí, kterých později lituji. Taky mi hodně záleží na tom, co si o mně myslí ostatní, což není vždy úplně ideální - již několikrát jsem od svých přátel slyšel, že než mě poznali, neměli mne zrovna v lásce.

Sám sebe vnímám jako člověka, jenž je přes den šťastný, ale přes noc smutný. Podle mě mé kladné vlastnosti převažují nad těmi zápornými a doufám, že to tak vidí i mí přátelé.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 09.11.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Charakteristika sebe saméhoMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­