ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.19
Hodnoceno: 48x Prosím, ohodnoť práci

Antihrdina - Levák Bob (seriálová postava)

Robert Underdunk Terwilliger, známější pod jménem Levák Bob (Sideshow Bob), je postava ze známého animovaného seriálu Simpsonovi.

Bob si říká génius, vystudoval Yaleovu univerzitu a je členem Republikánské strany. Oženil se s Francescou a s ní má syna Gina, který je celý táta. A potom má ještě mladší ho bratra Cecila.

Bobův vzhled připomíná strašidelného klauna z hororů. Na první pohled si každý všimne jeho velkých, huňatých, do ruda zbarvených vlasů a obřích chodidel velikosti asi padesát pět. Proti jeho vyhublému tělu působí legračně. Pod vlasy se skrývá Bobův smějící se obličej. Oči, které vám hned říkají, že vás chtějí zabít, a pusa plná špičatých zubů. Svalové hmoty na těle moc nepobral, zato jeho chodidla to dohnala co do velikosti.

Levák Bob začal kariéru jako pomocník u Šáši Krustyho, ale z důvodů neustálého zneužívání sehrál ozbrojené přepadení na Krustyho. Plán byl překažen Bartem Simpsonem a Levák Bob byl zatčen a uvězněn. Od té doby se Bob snaží zabít Barta a vymýšlí plány, týkající se vraždy či zničení města.

Bob je zahořklý a nikoho nemá rád. Jeho rodina je to jediné, co ctí. Chová se sice jako chladnokrevný vrah a zloděj, ale srdce má na správném místě. Je velmi inteligentní a citlivý. Velmi často cestuje se svojí rodinou a hraje si se svým synem. Svého bratra nemá moc rád, neboť dostal lepší práci a lidé ho mají více v oblibě.

Leváka Boba jsem si vybral, protože vystupuje v mém oblíbeném seriálu Simpsonovi. Sám patří mezi velké antihrdiny. Moc se mi líbí jeho geniální plány na zabití Barta a obdivuji jeho odvahu, co všechno vydrží, aby se pomstil.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 08.12.2013

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Antihrdina - Levák Bob (seriálová postava)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­