Menu
Novinky
Vyhlášení soutěže - červen 2016
12. července 2016
Konečné, oficiální pořadí soutěže za měsíc červen 2016.
Omlouváme se za neobvyklé zdržení s vyhlášením červnové soutěže, které bylo způsobeno nepřítomností většiny redaktorů serveru Český-jazyk.cz (dovolená).
V červnu si v naší soutěži nejlépe vedl Danny, který se ziskem velmi pěkných 16 bodů opanoval červnovou soutěžní tabulku. Právem mu tak náleží peněžní odměna ve výši Kč 200,–. Dále od internetového knihkupectví KNIHCENTRUM.cz obdrží 2 knižní publikace dle vlastního výběru v celkové hodnotě až Kč 603,–.
S odstupem 9,5 bodů za vítězem se na druhém místě umístila Tereza Smítková, jež od nás získá peněžní odměnu ve výši Kč 100,–. I ona navíc obdrží od internetového knihkupectví KNIHCENTRUM.cz jednu knižní publikaci dle vlastního výběru v maximální hodnotě až Kč 279,–.
A jak je na Český-jazyk.cz již zvykem, odměníme i soutěžící na třetí a čtvrté příčce!
Na třetím místě skončila Lucie Ötwösová. Od internetového knihkupectví KNIHCENTRUM.cz získá 1× knižní publikaci dle vlastního výběru v hodnotě až Kč 220,–.
Čtvrtý se pak umístil zachrance_studentů, který od nás získá alespoň symbolickou odměnu v podobě knižní publikace dle vlastního výběru v maximální hodnotě až Kč 149,–.
Všem výhercům gratulujeme…
Oficiální konečné pořadí soutěže za měsíc červen 2016 naleznete v sekci SOUTĚŽ.
V SOUTĚŽI O VĚCNÉ A FINANČNÍ ODMĚNY BUDEME POKRAČOVAT ZASE AŽ PO VELKÝCH LETNÍCH PRÁZDNINÁCH – TEDY OD ZÁŘÍ 2016.
Pozn.: Všem výhercům výše uvedeným dnes (úterý) zašleme výherní e-mail, na který je potřeba odpovědět. Pozor, e-mail může skončit neočekávaně i ve SPAMové složce…
Aktuální pořadí soutěže
-
Soutěž je od září 2025 do odvolání přerušena.
Navzdory tomu můžete i v tomto období do databáze přidat vlastní práci.
Štítky
recitační soutěž Štěnice tchýně král krysa propuštěný tracyho tygr co by, kdyby pražský pitaval hannah na vejminku muj obor pes druhe roty označená škola noci Francisco Goya pro kluky Kocour Mikeš homonyma treti trida Nabokov osnova příběhu alfréd nobel koupaliště xena červený Kupka aforismus excalibur teplice gump vpisek
Doporučujeme
Server info
Počítadlo: 763 428 892
Odezva: 0.02 s
Vykonaných SQL dotazů: 2
Návštěvnost: TOPlist.cz - školství › Český-jazyk.cz
© 2003-2025 Český-jazyk.cz - program a správa obsahu: Ing. Tomáš Souček, design: Aria-studio.cz Autoři stránek Český-jazyk.cz nezodpovídají za správnost obsahu zde uveřejněných materiálů! Práva na jednotlivé příspěvky vlastní provozovatel serveru Český-jazyk.cz! Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.
Mapy webu
Čtenářský deník -
Životopisy -
Čítanka -
Spisovatelé
Důležité informace
Podmínky používání -
Vyloučení odpovědnosti
- Nastavení soukromí
Mediální zastoupení
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media,s.r.o.
