Menu
Novinky
Vyhlášení soutěže - květen 2014
3. června 2014
Konečné, oficiální pořadí soutěže za měsíc květen 2014.
V květnu si v naší soutěži vedla nejlépe Jana T., jež se ziskem rovných 8 bodů opanovala květnovou soutěžní tabulku. Právem jí tak náleží odměna v podobě knihy či učebnice dle vlastního výběru v maximální souhrnné hodnotě Kč 400,– ze serveru KamPoMaturitě.cz a zároveň od internetového knihkupectví KNIHCENTRUM.cz obdrží 2 knižní publikace dle vlastního výběru v celkové hodnotě až Kč 662,–.
S odstupem pouhého půl bodu za ní se na druhém místě umístil Pavel Dovhanič, který si bude moci vybrat knížky či učebnice dle vlastního výběru v maximální souhrnné hodnotě Kč 250,– ze serveru KamPoMaturitě.cz a zároveň od internetového knihkupectví KNIHCENTRUM.cz jednu knižní publikaci dle vlastního výběru v maximální hodnotě až Kč 374,–.
A jak je na Český-jazyk.cz již zvykem, odměníme i soutěžící na třetí a čtvrté příčce!
Na třetím místě skončila Le Snek se 7 soutěžními body. Od našich sponzorů obdrží dvě ceny – první v podobě knížky či učebnice dle vlastního výběru v maximální souhrnné hodnotě Kč 150,– od serveru KamPoMaturite.cz a druhou od internetového knihkupectví KNIHCENTRUM.cz (1× knižní publikace dle vlastního výběru v hodnotě až Kč 269,–).
Čtvrtá se pak umístila Annie. Ta od nás získá alespoň symbolickou odměnu v podobě knižní publikace dle vlastního výběru v maximální hodnotě až Kč 110,–.
Všem výhercům gratulujeme…
Oficiální konečné pořadí soutěže za měsíc květen 2014 naleznete v sekci SOUTĚŽ.
V SOUTĚŽI O ZAJÍMAVÉ KNIŽNÍ CENY POKRAČUJEME I V ČERVNU, V TOMTO ŠKOLNÍM ROCE NAPOSLEDY, TAK NEVÁHEJTE A ZAPOJTE SE!
Pozn.: Všem výhercům výše uvedeným dnes (úterý) zašleme výherní e-mail, na který je potřeba odpovědět. Pozor, e-mail může skončit neočekávaně i ve SPAMové složce…
Aktuální pořadí soutěže
-
V měsících červenec a srpen (letní prázdniny) soutěž neprobíhá!
Přesto můžete i v tomto období do naší datábáze přidat vlastní práci.
Štítky
úklid proměna rozbor přijímačky jazykověda gregor psychiatr mne soudila noc václav II. vlastnosti zvirete básen mateřídouška český autor to nejcennější všeobecné spiknutí relikvie Nová Atlantida kde jsi pierote pit knižní výraz adrenalinový zážitek korona zlomeny meč malý pan friedemann stvoření mlýnek Colfer doslov blecha o nenarozeném dítěti titulky italské listy
Doporučujeme
Server info
Počítadlo: 743 587 285
Odezva: 0.06 s
Vykonaných SQL dotazů: 2
Návštěvnost: TOPlist.cz - školství › Český-jazyk.cz
© 2003-2025 Český-jazyk.cz - program a správa obsahu: Ing. Tomáš Souček, design: Aria-studio.cz Autoři stránek Český-jazyk.cz nezodpovídají za správnost obsahu zde uveřejněných materiálů! Práva na jednotlivé příspěvky vlastní provozovatel serveru Český-jazyk.cz! Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.
Mapy webu
Čtenářský deník -
Životopisy -
Čítanka -
Spisovatelé
Důležité informace
Podmínky používání -
Vyloučení odpovědnosti
- Nastavení soukromí
Mediální zastoupení
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media,s.r.o.