ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Hilf Oliver (-)

­­­­

Kluci jsou přece prima: návod k použití pro holky

  • spoluautorství: Corinna Strengová

Knížka pro dívky od 12 let uvádí užitečné tipy a rady jak porozumět, pochopit a respektovat chování chlapců.
Příručka pro holky, jež si myslí, že s kluky se nedá vydržet. Najdou zde praktické rady, které jim je přiblíží natolik, že si s nimi budou rozumět a budou vědět jak na ně. Jednotlivé kapitoly rozebírají chování chlapců v různých situacích, vysvětlují příčiny jejich nepochopitelného jednání, ale také poradí, jak se chovat, když se do některého z nich zamilují.

BIBLIOGRAFICKÉ ÚDAJE:

Vydalo nakladatelství Mladá fronta v Praze roku 2003 (1. vydání). Z německého originálu So ticken Jungs: Eine Gebrauchsanweisung für Mädchen přeložila Michaela Škultéty. Ilustroval Luděk Bárta. Počet stran: 139. ISBN: 80-204-1051-1.

STRUČNÝ OBSAH:

Kluci jsou přece prima je kniha pro holky od dvanácti let. V této knize je popsáno, jak se s kluky sblížit i intimně. Dívky zde najdou rovněž testy na to, jakého kluka by mohly mít.

Autoři se dále zmiňují o tom, proč kluci neustále sedí u počítače nebo jaké role zastávají v partě (jeden je "kápo" a pak ti ostatní). V knížce naleznete i rady, jak se chovat, když to ve vztahu skřípe.

VLASTNÍ NÁZOR:

Kniha mi pomohla k tomu, že se ke mně teď kluci chovají lépe. Mám teď i o dost starší přátele...

Pro kluky vyšla jiná podobná knižní publikace s názvem Holky jsou přece bezva: návod k použití pro kluky, kterou napsala Karin Kampwerthová.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Nikyška, 04.03.2015

   
­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník - nenalezen žádný další obsah z autorovy tvorby
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
Životopisy - autorův životopis nenalezen
­­­­

Diskuse k výpisku
Oliver Hilf - Kluci jsou přece prima: návod k použití pro holkyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­