ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Aroldová Marliese (*1958)

­­­­

Já chci přece žít! Naďa je HIV pozitivní

To přece nemůže být pravda, že Petr má AIDS, Naďa tomu prostě nemůže uvěřit. Petr byl její první velká láska, jediný muž, se kterým spala. Nakazila se snad také virem? Po určitém váhání si Naďa nechá udělat AIDS test: je HIV pozitivní. Pro Naďu se zhroutí svět. Co má dělat? S kým si o tom může promluvit? Jak dlouho bude vůbec ještě žít?

Tato kniha vypráví o dívce Nadě, která je HIV pozitivní, a líčí, jak s virem žije. Vir chytla od svého přítele Petra, jenž byl nakažen krevní transfuzí. Kniha také popisuje, co je to za nemoc a kam se můžou nakažení obrátit.

VLASTNÍ NÁZOR:

Tato kniha se mi četla velice dobře.
Pochopila jsem, že nemůžu takové lidi odsoudit, když třeba za svoji nemoc vůbec nemůžou. Na konci knihy jsou 4 stránky věnované této nemoci...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Natalie, 02.07.2007

   
­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník-Já chci přece žít! Naďa je HIV pozitivní
-Zcela bez tíže - Miriam trpí anorexií
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
Životopisy - autorův životopis nenalezen
­­­­

Diskuse k výpisku
Marliese Aroldová - Já chci přece žít! Naďa je HIV pozitivníMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­