ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Dorseyová Angela (*23.05.1971)

   
­­­­

Šance na vítězství (Anděl koní)

- díl v sérii: 7
- název originálu: Fighting chance

Johanka a její nejlepší kamarádka Nela s sebou na projížďku vezmou malé hříbě. Poklidný výlet se ale změní v opravdové drama, když se dostanou do víru smrtícího tornáda. Všechno se najednou zvrtne! Hříbě zmizí a dívky nedokážou zůstat pohromadě. Když už se zdá všechno ztracené, přijde dívkám na pomoc podivná cizinka s bledou pletí a zlatými vlasy, která má navíc kouzelnou moc a umí mluvit s koňmi. Dokáže si poradit s přírodními živly?

BIBLIOGRAFICKÉ ÚDAJE:

Vydalo nakladatelství Stabenfeldt v Praze roku 2008. Počet stran: 152. ISBN: 978-80-87008-63-8. Do češtiny přeložila Klára Čížková; ilustrace Jennifer Bell.

STRUČNÝ OBSAH:

...neznámá dívka s bledou pletí jménem Angelika nakonec umírající hříbě najde a poté jej i uzdraví. Johanka s Luckou mezitím najdou ztracenou Nelu v potoce; je zasypána troskami starého mostu. Voda začne stoupat a Johanka s Luckou se snaží Nelu dostat ven. Zdál se to jako nadlidský úkol, ale nakonec se jim to podařilo a všechno dobře dopadlo!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Lenny^^, 01.11.2009

­­­­

Související odkazy

Čtenářský deník-Nespoutaná duše
-Šance na vítězství (Anděl koní)
Čítanka - nenalezen žádný úryvek z autorovy tvorby
Životopisy - autorův životopis nenalezen
­­­­

Diskuse k výpisku
Angela Dorseyová - Šance na vítězství (Anděl koní)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­