ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Novinky

­­­­

Neschválené příspěvky

26. prosince 2018

Seznam všech nevyhovujících příspěvků v období od 1. 10. do 31. 12. 2018. Dodržujte, prosím, Závazné podmínky pro vkládání příspěvků.

Slohové práce: Hlubiny - Líčení (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz, navíc obsahuje hodně chyb a překlepů)

Čtenářský deník: Terry Pratchett - Barva kouzel (Úžasná Zeměplocha) (prakticky stejný obsah zde již publikován - viz ODKAZ)

Slohové práce: Rodina x gender - Komentář (po slohové stránce žádný přínos pro Český-jazyk.cz; nebudeme publikovat)

Čtenářský deník: J.R.R.Tolkien - Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky (příliš stručné, nebudeme publikovat)

Životopis: Arthur Robert (nevadilo by ani, že se jedná o slovenskou biografii spisovatele, nicméně celé je to zkopírované z http://www.trajapatraci.szm.com/subory/zivotopis.html)

Další slohové práce i čtenářské deníky od uživatele pavka (převzato z jiných webových zdrojů)

Slohové práce: Mechanická láska - Povídka (zkopírováno z http://epika.cz/?p=underground&dilo=5335)

Slohové práce: Píseň lavičky - Vypravování (básničky v databázi slohových prací nepublikujeme, navíc zkopírováno z https://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=1072600)

Slohové práce: Expresivně odblokováni - Zamyšlení (již publikováno na https://gvkb.wordpress.com/2018/10/01/gvkb-dusevni-probuzeni/)

Slohové práce: Liška a vrána; Lev a myš - Bajka (zkopírováno z http://www.jablko.cz/pohadky/pohadky/pohad_14.htm)

Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Sdílet na Facebooku


MAPY WEBU Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé DŮLEŽITÉ INFORMACE Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti OPTIME - prodej reklamy - marketingové zastoupení pro Český-jazyk.cz
- web: www.optime.cz
- kontaktní osoba: Mgr. Marek Sochor
- více informací o možnostech reklamy na Český-jazyk.cz


Upozornění

 

Stop blokování reklam

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­