ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Novinky

­­­­

Neschválené příspěvky

12. června 2011

Seznam všech nevyhovujících příspěvků v týdnu od 6. 6. do 12. 6. 2011. Dodržujte, prosím, Závazné podmínky pro vkládání příspěvků.


Čtenářský deník: Zdeněk Jirotka - Saturnin (až příliš stručné, nepřináší nic nového oproti zde již publikovaným obsahům)

Čtenářský deník: Rick Riordan - Percy Jackson (1.-3. díl) (série Percy Jackson má v současné době již 5 dílů - konče "The Last Olympian", u nás vyšly zatím 4 - konče "Bitva o Labyrint"; to by ani tak nevadilo, nicméně, v obsahu je dost gramatických chyb a překlepů; navíc jen první díl "Zloděj blesku" má cca 399 stran, autor se však zmiňuje jen o 300 stránkách, přičemž má jít o obsah prvních tří dílů; pro schválení je nutné příspěvek kompletně přepsat, přesně určit, zda jde o obsah první knihy nebo více knih, porovnání filmu a knihy napsat do samostatného odstavce...)

Čtenářský deník: Clive Staples Lewis - Kůň a jeho chlapec (Letopisy Narnie) (hodně krátké, navíc Šasta nebyl Korin, ale bratr Korina - Kor)

Čtenářský deník: Clive Staples Lewis - Čarodějův synovec (Letopisy Narnie) (velmi stručné, navíc se nejedná o první díl série, nýbrž o šestý)

Životopis: Suzanne Collinsová (až příliš podobné jako například zde: http://on-the-my-way.blog.cz/1103/biografie-suzanne-collinsova)

Čtenářský deník: Ivona Březinová - Holky na vodítku: Jmenuji se Alice (až příliš podobné zde již uvedenému obsahu - viz ODKAZ; pouze částečně přepsáno a přidáno několik vět navíc)

Slohová práce: Světlo může být i tmou - Povídka (velmi krátká povídka, navíc s chybami/překlepy)

Slovníček pojmů: Telmařan, Aslan, proreklama (do slovníčku pojmů umísťujeme pouze podrobnější výklady hesel, ne takto stručné, díky za pochopení)

Čtenářský deník: Kosmas - Kronika česká (zcela jistě se nejedná o obsah Kosmovy kroniky české - ta není rozdělena do devíti částí, navíc nesedí data; s největší pravděpodobností se má tak jednat o obsah Hájkovy kroniky, nicméně, i tak by byla uváděná data pro její jednotlivé části chybná - např. první část s názvem "O příchodu do nové vlasti a o počátcích knížecího rodu" se neodehrává v letech 640-750, ale přesně v období 644–745 atd.)

Slohová práce: Utrpení rajčat - Vypravování (práce byla již jednou neschválena a přemístěna do fóra)

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku


Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti Mediální zastoupení Tento portál mediálně zastupuje Impression Media,s.r.o.


Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­