ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.69
Hodnoceno: 16x Prosím, ohodnoť práci

Má milá žákovská knížko!

Má milá žákovská knížko,

i když nepatříš mezi živé bytosti, vnímám Tě jako svou kamarádku. Znám Tě už od první třídy a vím, že mě budeš doprovázet po celou dobu mého studia.

Umíš mě vždy rozveselit i roztesknit. Když se dívám na Tvé stránky, připadám si jako v jiném světě. Ve světě, kde jsem někdy nahoře, jindy dole. Způsobují to známky, které v sobě ukrýváš. Ale i poznámky a jiné různé tresty. Těch se však snažím vyvarovat, abych Ti neudělal ostudu před ostatními. Ale moc dobře víš, že člověk není neomylný a že někdy něco může splést.
Vím, že jsem Ti ostudu udělal hned na začátku školního roku pětkou z matematiky. Hodně mě to mrzelo, když jsem si do Tebe musel nechat zapsat takovou ošklivou známku. Slyšel jsem, jak brečíš a hubuješ. Věděl jsem však, že Ty mě v tom nenecháš.

Mám rád, když Tě mohu otevřít a pochlubit se, co jsme spolu dokázali za jedno pololetí. Vím, že tu se mnou vždy budeš a že zůstaneme stále dobrými přáteli. Vycepovala sis mě a za to Ti také moc vděčím. Nebylo to vždy jenom o mých dovednostech, ale i o Tvé víře v to, že to opravím. Myslím, že jsme dobře sehraný tým a že spolu zůstaneme až do konce.

Tvůj Radek

Tisk (Ctrl+P) Uložit jako PDF

Zdroj: Radek Němec, 18.12.2010

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Má milá žákovská knížko!

Buďte první, kdo přidá komentář.

   

MAPY WEBU Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé DŮLEŽITÉ INFORMACE Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti OPTIME - prodej reklamy - marketingové zastoupení pro Český-jazyk.cz
- web: www.optime.cz
- kontaktní osoba: Mgr. Marek Sochor
- více informací o možnostech reklamy na Český-jazyk.cz


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Stop blokování reklam

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­