ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

McCombieová Karen Grace (*28.08.1963)

­­­­

Alice a... Dóóóst dobrý rande

Ilustrátor: Luděk Bárta
Nakladatelství: Scholastic Ltd
Rok vydání: 2001

DĚJ:

Kniha vypráví o Alici Loveové. Alici je 13 let a má 3 sourozence: Tora, Linn a Jabla. Jejich matka cestuje po světě a na ně zbyl jenom jejich tatínek. Po nějaké době si Alice všimla, že si táta dává záležet na tom, jak vypadá... Geluje si vlasy dozadu, což teda nikdy nedělal. Alici napadne, že má tatínek známost a podnikne se sourozenci špionáž. Jednoho večera se tedy vypravili. Sledovali tatínka a zjistili, že začal chodit na country tance. Všichni si ulevili a byli rádi. Naštěstí jejich táta nezjistil, že ho šli sourozenci špehovat.

Knížka Alice a... Dóóóst dobrý rande je z úspěšné řady knih Alice a... Dóóóst dobrý/á... Kniha byla velice zajímavá a napínavá, doporučovala bych si ji přečíst.

Tisk (Ctrl+P) Uložit jako PDF

Zdroj: Sofie, 18.04.2006

   
­­­­

Diskuse k výpisku
Karen Grace McCombieová - Alice a... Dóóóst dobrý rande

Buďte první, kdo přidá komentář.MAPY WEBU Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé DŮLEŽITÉ INFORMACE Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti OPTIME - prodej reklamy - marketingové zastoupení pro Český-jazyk.cz
- web: www.optime.cz
- kontaktní osoba: Mgr. Marek Sochor
- více informací o možnostech reklamy na Český-jazyk.cz


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Stop blokování reklam

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­