ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.35
Hodnoceno: 17x Prosím, ohodnoť práci

Zima (6)

Zima je krásná, tedy pokud není na blátě. Všechno kolem vás se třpytí jako statisíce hvězd na noční obloze. Když napadne sníh, zdá se všechno kolem čisté a uklizené. Kaluže, bláto i špinavé cesty se schovají pod bílou přikrývku a příroda najednou vypadá tak tichá. Mráz maluje na okna ledové květy a všechno venku sevře ve svém třpytivém náručí. Větvičky stromů se ohýbají pod jeho tíhou a vypadají jako zalité ve skle.

Z vyhřátého pokoje se zdá zima za okny tak líná a poklidná. Příroda odpočívá a člověku se najednou nechce nic dělat. Jen si pěkně v teple vychutnat ten bílý zázrak, který za pár dní vystřídá obleva.

Tisk (Ctrl+P) Uložit jako PDF

Zdroj: Annie, 24.03.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zima (6)

Buďte první, kdo přidá komentář.

   

MAPY WEBU Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé DŮLEŽITÉ INFORMACE Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti OPTIME - prodej reklamy - marketingové zastoupení pro Český-jazyk.cz
- web: www.optime.cz
- kontaktní osoba: Mgr. Marek Sochor
- více informací o možnostech reklamy na Český-jazyk.cz


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Stop blokování reklam

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­