ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.27
Hodnoceno: 74x Prosím, ohodnoť práci

Proslov k zahájení plesu

Vážení profesoři, studenti a přátelé,
chtěla bych Vás přivítat v tento vzácný den na již XX. plese Obchodní akademie v Hodoníně. Mé jméno je Monika Rybecká, studuji čtvrtým rokem na této škole a mám tu čest Vás stručně seznámit s programem dnešního večera.
Rok se s rokem sešel a my se zde opět setkáváme ještě ve větším počtu než minulý rok. Tímto Vám děkujeme, že se na náš ples každoročně vracíte se stejným nadšením a doufáme, že se stejným nadšením i odcházíte. Na tento jubilejní večer je pro Vás připraven velmi pestrý program, který sestavili naši nadaní studenti třetího ročníku.
Předpokládám, že jste všichni v dobrém rozpoložení a hýříte dobrou náladou. Pokud ne, jistě Vám náladu zlepší tradiční polonéza, kde zhlédnete šikovné studenty naší školy. Následovně se Vám představí jednotlivé třídy či ročníky, kteří si pro nás přichystali krátké scénky nebo taneční vystoupení. Dnes večer Vám také zahraje cimbálová muzika z Milotic, zhlédnete vystoupení místního folklorního spolku a největší překvapení večera bude koncert slovenské skupiny No Name. O půlnoci se bude losovat tombola, ve které můžete vyhrát velké množství skvělých dárků. Takže pokud máte zájem o nějakou dobrůtku či dárek, neváhejte a nakupte si pár lístků. Po tombole nám k tanci bude hrát DJ Blecha z rádia Jih.
Závěrem bych Vám chtěla poděkovat za Vaši pozornost a doufám, že se budete výborně bavit. Nyní již předávám prostor našim nedočkavým tanečníkům polonézy. Přeji krásnou zábavu, dobrou noc a příští rok na shledanou.

Tisk (Ctrl+P) Uložit jako PDF

Zdroj: MóňňaS, 04.01.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Proslov k zahájení plesu

Buďte první, kdo přidá komentář.

   

MAPY WEBU Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé DŮLEŽITÉ INFORMACE Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti OPTIME - prodej reklamy - marketingové zastoupení pro Český-jazyk.cz
- web: www.optime.cz
- kontaktní osoba: Mgr. Marek Sochor
- více informací o možnostech reklamy na Český-jazyk.cz


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Stop blokování reklam

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­