ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

    Brigda
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

O dvou kocourech

Žili byli jednou dva kocouři - Mourek a Willy. Mourek byl toulavý, skromný a vděčný za každou potravu, kterou dostal. Willy byl ovšem úplně jiný. Byl to domácí kocour a byl šíleně mlsný. Měl rád pouze granule a libové masíčko. Ale i přes své úplně rozdílné povahy se spolu kamarádili.

Jednou Mourek Willyho přesvědčil, aby s ním šel na procházku. Willy souhlasil, ale netušil, jakou procházku má Mourek přesně na mysli.
Vyrazili na pole, kde Mourek obvykle chytá myši a chtěl se s Willym o svou kořist podělit. Willy ale odmítl, protože jí pouze svá oblíbená jídla. Mourek jej sice přemlouval, ať si dá myš s ním, avšak marně. Tak myš snědl Mourek sám...

Willy měl obrovský hlad, ale díky své mlsnosti nechtěl myš, na které si vedle pochutnával Mourek. Vrátil se proto domů pro své granule. Jenže jeho panička nebyla zrovna doma a granule ležely v chodbě za dveřmi. Willy měl tak smůlu, zatímco Mourek se skvěle nasytil.

Poučení: Kdo chce víc, nemívá nic.

Tisk (Ctrl+P) Uložit jako PDF

Zdroj: Roxy2005, 15.02.2017

­­­­

Diskuse ke slohové práci
O dvou kocourech

Buďte první, kdo přidá komentář.MAPY WEBU Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé DŮLEŽITÉ INFORMACE Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti OPTIME - prodej reklamy - marketingové zastoupení pro Český-jazyk.cz
- web: www.optime.cz
- kontaktní osoba: Mgr. Marek Sochor
- více informací o možnostech reklamy na Český-jazyk.cz


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Stop blokování reklam

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­