ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Novinky

­­­­

Vyhraj 20 000 Kč na maturitní ples!

12. prosince 2016

Máš jedinečnou šanci vyhrát pro svou třídu 20 000 Kč na maturitní ples. V OKAY jsme pro Tebe připravili exkluzivní soutěž, díky které se Tvůj maturiťák může stát legendární akcí. Zúčastnit se může úplně každá maturitní třída pro školní rok 2016/2017 v celé ČR.

Vyhraj 20 000 Kč na maturitní ples!

Určitě tě zajímá, jak na to? Je to jednoduché. Přesvědč své okolí, aby od 15. 11. do 15. 1. nakoupili na prodejnách OKAY nebo e-shopu www.okay.cz a podpořili tím Tvou třídu. Číslo objednávky/účtenky zadají na stránce soutěže www.okaymaturi­tak.cz. Tím přičtou body vybrané maturitní třídě. Na maturitní třídu s nejvyšším počtem bodů v každém kraji čeká na konci soutěže odměna 10 000 Kč na maturitní ples. Na absolutního vítěze v celé ČR pak hlavní cena 20 000 Kč.

Průběžné pořadí a počet bodů v celé České republice i v jednotlivých krajích můžeš sledovat na www.okaymaturi­tak.cz. Hlavně nezapomeň o soutěži říct všem spolužákům, kamarádům a rodině. Všichni vám můžou pomoct sbírat body, abyste si s třídou svůj maturiťák mohli opravdu užít!

Přípravy na #OKAYmaturiťák jsou v plném proudu!
Zapoj se do soutěže a užij si ples snů.
Zjisti, jak na to: http://bit.ly/bu­de_párty

Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Sdílet na Facebooku


MAPY WEBU Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé DŮLEŽITÉ INFORMACE Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti OPTIME - prodej reklamy - marketingové zastoupení pro Český-jazyk.cz
- web: www.optime.cz
- kontaktní osoba: Mgr. Marek Sochor
- více informací o možnostech reklamy na Český-jazyk.cz


Upozornění

 

Stop blokování reklam

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­