ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

Lanczová Lenka (*29.12.1964)

   
­­­­

Doteky noci

Rockérka Nikol nemá lehký život. Poslouchat samé ódy od své rodiny i od ostatních na své dva sourozence, kteří navíc chodí na stejnou školu, ale o rok víš, není jednoduché. Týna (Kristýna) a Pavel, to oni jsou sportovci. Chytří, hezcí, bezproblémoví.
Kristýna štíhlá blondýnka s IQ 142, které učení jde samo.
Pavel hokejista, jenž je na tom s učením podobně jako Týna.
Zatímco Nikol je podle ostatních pouze problémová lenoška, která poslouchá "rámus" a nic neumí... Zatímco Týna je na tom - co se týče kluků - opravdu dobře, má svého přítele Roba a jsou ideální pár, Nikol pouze "nalítává nepravým". Nalítla i Adamovi, hokejistovi, který ji nechal kvůli tomu, že je nezkušená, že je panna. Nemůže se vzpamatovat, chce to napravit a Adama zpátky, udělala by proto vše.
Silvestrovský týden na horské chatě s partou otevře Nikol nové možnosti, nové přátele i lásky.
Například Robo nebo třeba Jonáš, do kterého je zamilovaná nejlepší kamarádka.
Robo, ačkoliv stálý přítel Týny, tajně nabídne Nikol "kurz sexu", takže o tom ví pouze ti dva a Romča (Nikolina nej kamarádka). Mezitím začne tajně chodit s Jonášem. Jenže Jonáš nepotřebuje (a ani nechce) zkušenou dívku a když se Romana dozví, že její nejlepší kamarádka chodí s Jonášem, vše mu řekne. Je konec přátelství, konec lásky mezi Nikol a Jonášem, Týnou a Robem a Nikol si tím získá spousty nepřátel. Ztrácí i svou rodinu.

Tisk (Ctrl+P) Uložit jako PDF

Zdroj: Petra P./RockerkaPaty, 25.11.2005

­­­­

Diskuse k výpisku
Lenka Lanczová - Doteky noci

Buďte první, kdo přidá komentář.MAPY WEBU Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé DŮLEŽITÉ INFORMACE Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti OPTIME - prodej reklamy - marketingové zastoupení pro Český-jazyk.cz
- web: www.optime.cz
- kontaktní osoba: Mgr. Marek Sochor
- více informací o možnostech reklamy na Český-jazyk.cz


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Stop blokování reklam

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­