ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­

McCombieová Karen Grace (*28.08.1963)

­­­­

Stella a... Šíleně pubertální kámoši

Holky POZOR! Oblíbená autorka Karen McCombieová má pro vás další šílený příběh. Stella si zvyká na nový život v ospalém přímořském městečku, ale postrádá kamarády. Jeden kluk by se jí líbil, ale jak ho dostat z té party místních pubertálních zločinců a lotrasů? Podaří se jí ho získat na svou stranu? Dočtete se v nové edici Stella a...

HLAVNÍ POSTAVY:

Stella, Týdžej, Elie, pes Bob, maminka a tatínek

DĚJ:

Stella uvádí druhý díl své edice, kde si hledá kamarády v přímořském městečku Portbay. Stella se ve městě zná jen s paní Lepkavou Karamelkou a kocourem, který voní po smetaně a broskvích - Broskvičkou.
Třináctiletá dívka se v Josefově domě seznámila s klukem Týdžejem a Samovou partou, do které taky Týdžej patří. V Josefově domě Samova parta rozbíjela lustr v tanečním sále.
Týdžej má přerostlého psa Boba a malou sestřičku Elie. Nakonec se Stella s Týdžejem skamarádí a prožijí v Portbay velká dobrodružství. Vyřeší, proč v turistické chatě je takový rámus. Do turistické chaty se totiž nastěhovali klauni, kteří se stali dalšími kamarády Stelly a Týdžeje.
A je tu konec druhého dílu od Karen McCombieové.

Tisk (Ctrl+P) Uložit jako PDF

Zdroj: Lucie Horáková, 27.12.2008

   
­­­­

Diskuse k výpisku
Karen Grace McCombieová - Stella a... Šíleně pubertální kámoši

Buďte první, kdo přidá komentář.MAPY WEBU Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé DŮLEŽITÉ INFORMACE Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti OPTIME - prodej reklamy - marketingové zastoupení pro Český-jazyk.cz
- web: www.optime.cz
- kontaktní osoba: Mgr. Marek Sochor
- více informací o možnostech reklamy na Český-jazyk.cz


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Stop blokování reklam

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­