ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­

Zamilovaná

Bohatý tiskový magnát Andres Gusman má mozkový nádor a tři měsíce před smrtí se ožení s mladou kráskou Fiorellou. Po jeho smrti se mladá vdova dozví, že její muž má stejně starého syna, jako je ona. Andres Gusman mladší se začne spolu s dalšími příbuznými ucházet o dědictví.

Andres Mejia Gusman je bohatý starší muž zasnoubený s mladou a krásnou Rebekou. Kdysi svedl a opustil svou služebnou Caridad, jež mu posléze porodila syna a pojmenovala ho Andres. Andres mladší vyrůstal v zášti ke svému otci. Nikdy mu neodpustil, že se s jeho matkou neoženil. Andres starší se mezitím dozvídá, že trpí nevyléčitelnou nemocí a zbývají mu nanejvýš tři měsíce života. Jakmile se seznámí s mladinkou dívkou Fiorellou Morelliovou, rozhodne se zbytek života prožít po jejím boku. Fiorella se do něho také zamiluje a oba se bezprostředně po seznámení vezmou a odjedou na líbánky do Evropy. Tam Fiorella prožije nejkrásnější chvíle svého života, ale když se vrátí, její milovaný zemře ještě dříve, než ji stačí seznámit se svou rodinou.
Mladičké vdově nastávají těžké časy, protože zesnulý zanechal závěť, v níž přisuzuje všechen svůj majetek pozůstalé manželce Fiorelle a svému synovi Andresovi. Andres mladší je zhrzen tím, že jeho otec se znovu oženil s nějakou vetřelkyní po sotva několikatýdenní známosti a zavrhl tak jeho matku, a je rozhodnut Fiorelle zničit život. To s čím ale nepočítal, je láska. Ti dva se do sebe hluboce zamilují. On poprvé a ona podruhé. Čeká je však boj se lží, záští a intrikami ze strany Mejia Gusmanů, kteří se snaží majetek získat zpět všemi možnými prostředky...
Zlom nastává v okamžiku, kdy Fiorella s Andresem otěhotní. Poslední vůle totiž říká, že oba mohou bohatství užívat dle libosti, ale jen pod podmínkou, že mezi nimi nedojde k "incestu". V tom okamžiku by na dědictví ztratili nárok... Ale jak utajit Fiorellino těhotenství? Skutečně se jim to podaří. Ale za jakou cenu?

Tisk (Ctrl+P) Uložit jako PDF

Zdroj: zuzissek, 06.11.2007

­­­­

Diskuse k výpisku
Delia Fiallová - Zamilovaná

Buďte první, kdo přidá komentář.MAPY WEBU Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé DŮLEŽITÉ INFORMACE Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti OPTIME - prodej reklamy - marketingové zastoupení pro Český-jazyk.cz
- web: www.optime.cz
- kontaktní osoba: Mgr. Marek Sochor
- více informací o možnostech reklamy na Český-jazyk.cz


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Stop blokování reklam

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­